Nosidełko Tula można nosić z przodu jak i z tyłu

Nosidełko Tula idealne alternatywa dla wózka

Uwielbiasz spędzać aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Piesze spacery i wędrówki to dla Was wspólna atrakcja. Niestety przewożenie dziecka w ciężkim wózku jest uciążliwe i sprawia wiele problemów. idealnym rozwiązaniem zarówno dla Ciebie jaki twojego dziecka jest nosidełko. Nosidełko  Tula jest dostępne  wielu wariantach zarówno kolorystycznych jak i wagowych. Idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby jak i potrzeby Twojego maleństwa.

 Nosidełko Tula z przodu

Zapnij  pas na biodrach. Następnie przełóż jedną część klamry pod gumą zabezpieczającą. Dostosuj poprawnie  pas do obwodu swoich bioder. Zwróć uwagę, że panel nosidełka Tula powinien wisieć z przodu. Potem umieść dziecko w nosidełku Tula. Szczególną uwagę poświęć aby nóżki nie były ściśnięte zbyt mocno. Panel nosidełka  załóż tak aby okrył plecy dziecka. Kolejnym krokiem będzie umieszczenie rączek malucha w ramiączkach Następnie zapnij pasek łączący ramiączka. nosidełka i ustaw go tak, aby było odpowiednio dopasowany. Na końcu dociągnij pasek ramiączek nosidełka,do momentu kiedy  dziecko zostanie szczelnie umieszczone w nosidle. Dziecko powinniśmy nosić z przodu po to by mieć kontrolę nad pozycją jego ciała a szczególnie nad bezpiecznym ułożeniem główki maluszka.

Jak założyć Nosidełko Tula z tyłu?

Chcąc umieścić dziecko na plecach musisz zwrócić uwagę na to, aby trzymając dziecko na prawym biodrze wsunąć jego lewą rączke między Nosidełko Tula i swoje ciało.  Ciągle w pozycji pochylonej, złap mocno malucha, i umieść jego prawą rączkę w ramiączku.  Gdy już ułożyłeś poprawnie malucha w nosidełku, pamiętaj aby  zamknąć klamrę na wysokości klatki piersiowej i ustawić zacisk. Ustaw  szelki i upewnij się, że nogi dziecka nie są zbyt mocno ściśnięte. Zakładanie nosidełka Tula z tyłu powinno dotyczyć nieco większych dzieci. Powyżej 12 miesiąca życia. Wtedy mamy pewność, że maluch nie zrobi sobie krzywdy, a jego rozwój będzie prawidłowy.