Nosidełko Tula – bez wad

Nosidełko każdy rodzic powinien je mieć!

Nosidełko to idealne rozwiązanie dla  rodziców, którzy pragną spędzać aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Nosidełko jest wygodne a przede wszystkim lekkie co ułatwia noszenie dziecka. Całodzienne noszenie dziecka w nosidełku nie tylko zapewnia komfort ale i poprawną pozycję.

Nosidełko Tula -wady?

Właściwie można powiedzieć, że nosidełko Tula nie posiada żadnych wad. Jest ergonomiczne co zapewnia dziecku prawidłową postawę ciała tak zwaną żabkę. Maluszek nie wisi jak w przysłowiowym “wisiadełku”.  Jego plecki i stawy nie są obciążone co zapewnia szeroki panel między nóżkami. Nosząc dziecko na brzuchu rodzic może kontrolować pozycję główki dziecka, która nie jest jeszcze stabilna. Nosidełko Tula to ogromny wybór wzorów i kolorów, Na pewno każda mama jak i  tata znajdą coś dla siebie. Nosidełka Tula są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiadają również certyfikat Oko Tex Standard. O jakości i zadowoleniu świadczą opinie rodziców. Warto być eko rodzicem. Stać po stronie natury. Dodatkowym atutem nosidełek jest możliwość prania ich w pralce. Zaleca się również stosowanie czyszczenia punktowego aby nie zreformować struktury tkaniny nosidła.

Nosidełko Tula idealny wybór

Nosidełka Tula są dostępne w wielu modelach jak i rozmiarach.  Uniwersalność nosidełek Tula pozwala nosić w nim nawet noworodka. Wtedy dodatkowo stosuje się wkładkę dla niemowlaka Tula, która zapewnia bezpieczną pozycję dziecku. Nosidełka Tula są dostępne w wariantach: Tula Baby, Tula Toddler, Tula Free-to-Grow. Rodzaje tę są dostosowane do wagi dziecka, można powiedzieć że rosną razem z nim. Bezpieczne klamry służące do zapinania maluszka nie tylko utrzymują jego ciało w odpowiedniej pozycji ale również chronią przed wypadnięciem. Nosidełka Tula to połączenie zalet-bezpieczeństwa- wygody w jednym.