Nosidełko Tula dla noworodka

Nosidełko Tula dla noworodka

Marzysz o tym aby Twoje dziecko było bezpieczne już już od pierwszych chwil narodzin. Jako młody rodzic pragniesz dla swojego maleństwa wszystkiego co najlepsze. Uczucie bliskości rodzica z niemowlęciem  sprawi, że dziecko będzie czuło się komfortowo. Wygoda zarówno Twoja jak dziecka jest najważniejsza. Nosidełko to odpowiednia alternatywa dla wózka spacerowego. Nie musisz już przy każdym wyjściu ze swoim maluszkiem wyciągać i rozkładać wózka wystarczy zakupić Nosidełko Tula.

Nosidełko Tula prawidłowy rozwój

Nosidełko dla noworodka to odpowiednie rozwiązanie młodych rodziców, którzy zawsze przy sobie. Nosidełko Tula jest odpowiednie również dla noworodków, dodatkowa wkładka dla niemowląt sprawi, że Twój maluszek będzie ułożony w nosidełku w odpowiedniej, bezpiecznej  pozycji. Nosidełko Tula dla noworodka zapewnia dziecku ergonomiczną pozycję ciała, która umożliwia prawidłowy rozwój stawów i kości. Dziecko dzięki temu rozwija się bezpiecznie i w pełni prawidłowo. Nawet dziecko dopiero co urodzone może być bezpiecznie ułożone w nosidle, wkładka dla niemowlaka sprawi, że Twój maluszek będzie w pełni bezpieczny.

Nosidełko  Tula wygoda i komfort

Zarówno osoba, która nosi noworodka w Nosidełku Tula jak i dziecko mają uczucie 100% komfortu. Nosidełka Tula są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają certyfikat Oko Tex Standard. Nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo swojego dzidziusia. Specjalne klamry, posiadają atest i chronią Twoje dziecko podczas używania nosidełka. Nosidełko Tula dla noworodka to nie tylko gwarancja jakości produktu ale również setki zadowolonych mam i tatusiów takich jak Ty. Nosidełka Tula są ekonomiczne z łatwością dostosowują się do wagi Twojego dziecka. Rodzaje i modele nosidełek są odpowiednie nie tylko dla noworodków i niemowląt ale również dla dzieci starszych.Ciesz się chwilami bliskości spędzonymi ze swoim maluszkiem, ciesz się życiem!