Nosidło Zaffiro – SMART 2.0 – Geo Burgund – wygoda dla dziecka i komfort dla rodziców

Nosidełka dla dzieci stają się coraz popularniejszym wyposażeniem rodziców również w naszym kraju. Coraz więcej rodziców przekonuje się, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Oczywiście, pod warunkiem, że nosidełko jest wysokiej jakości i jest wyprodukowane w renomowanej firmie. A taką jest bez wątpienia firma Zaffiro, która oferuje ergonomiczne nosidełka dla dzieci. Szczególnie wyjątkowym modelem jest nosidełko SMART 2.0- Geo Burgund, które oprócz pięknego wyglądu, jest bezpieczne i wygodne.

Zaffiro – SMART 2.0 – nosidełka dla każdego dziecka

Jednym z najczęściej kupowanych i cieszących się bardzo dobrą opinią jest model SMART 2.0. Nosidełko Zaffiro-SMART 2.0- Geo Burgund nie tylko pomaga rodzicom nosić swoje dziecko, ale również przyciąga wzrok i podoba się wszystkim dookoła. Jest to model, który gwarantuje komfort i wygodę noszenia zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Umożliwia bezpieczny układ nóżek, co jest niezmiernie ważne w prawidłowym rozwoju dziecka.

Optymalne rozwiązanie dla dziecka i rodzica

Nosidełko Zffiro-SMART 2.0 to model niezwykle uniwersalny. Może on być używany przez rodzica zarówno z przodu, jak i z tyłu. Zakres wagowy dziecka, które może być przenoszone w tym modelu jest bardzo szeroki.  Nosidełko Zaffiro-SMART 2.0 umożliwia noszenie dziecka, które waży od 6 do 18 kg.

Nosidełko ma odpinany kapturek, który podtrzymuje główkę dziecka podczas snu, chroni przed słońcem i wiatrem oraz ułatwia karmienie piersią. Dodatkowa kieszeń na drobiazgi jest również ważnym udogodnieniem. Można w niej trzymać klucze lub telefon aby nie nosić dodatkowych torebek ze sobą.
Nosidełko Zaffiro-SMART 2.0 to gwarancja najwyższej jakości
To, co jest istotne dla dziecka i rodzica w kwestii nosidełek to nie tylko ich wygoda i funkcjonalność, ale również wysoka jakość materiałów, z jakich są one wykonane. I nosidełko Zaffiro-SMART 2.0-Geo Burgund doskonale spełnia te wymogi.

Cechy nosidełka Zaffiro – SMART 2.0

Oto kilka cech, które stanowią o wyjątkowości modelu SMART 2.0:

  • szeroki pas biodrowy o długości od 65 cm do 140 cm zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru dzięki czemu dziecko wydaje się dwa razy lżejsze
  • wygodne i miękkie wyprofilowane szelki odciążają kręgosłup rodzica oraz zwiększają komfort noszenia
  • łatwe i intuicyjne w obsłudze – bez niczyjej pomocy wkładasz i wyjmujesz malucha z nosidła. Nawet gdy dziecko zaśnie w nosidle można bez problemu samemu odłożyć je do łóżeczka lub wózka
  • podwójnie regulowane taśmy wyposażone w wysokiej jakości klamry Duraflex pozwalające płynnie i szybko dopasować nosidło
  • praktyczna kieszeń na drobne przedmioty na całej szerokości pasa biodrowego

Dopełnieniem całości jest unikalny i oryginalny projekt z wizerunkiem kolorowego balonu na szarym tle. Te wszystkie czynniki sprawiają, że nosidło Zaffiro-SMART 2.0-Geo Burgund na pewno okaże się trafioną inwestycją i posłuży przez cały okres noszenia.