Nosidło Zaffiro – SMART 2.0 – Grey Leaves

Czego oczekujemy od dobrego nosidełka? Z pewnością musi być ono wytrzymałe, odporne na działanie dużych sił i przede wszystkim wygodne dla rodziców i dziecka. Musi też posiadać zwartą konstrukcję, zabezpieczać główkę dziecka i zapewniać bezpieczną pozycje. Jeśli szukamy nosidła, które spełni wszystkie te wymagania, z pewnością będzie nim nosidełko Zaffiro-SMART 2.0-Grey Leaves. Dzięki swojemu innowacyjnemu kształtowi, będzie ono doskonałym rozwiązaniem zarówno dla rodzica jak i jego dziecka.

Nosidełko Zaffiro – SMART 2.0 – Prostota

Nosidełko Zaffiro-SMART 2.0 to przede wszystkim prostota. Jak wiadomo – najprostsze rozwiązania są z reguły najlepsze. Tak też jest w tym przypadku. Nosidełko umożliwia przenoszenie niemowląt jak i starszych dzieci, do 18 kg. Jednocześnie zapewniają pełną swobodę rąk. Ponadto można je nosić zarówno z przodu (rozwiązanie korzystne dla małych dzieci i niemowląt) a także z tyłu (sprawdza się w przypadku dzieci starszych i ciekawych świata).

Konstrukcja Zaffiro-SMART 2.0 również jest bardzo prosta i skupia się w głównej mierze na maksymalnym zabezpieczeniu ciała dziecka. Dzięki nosidełku Zaffiro, nic nie zaszkodzi naszemu maleństwu. Nosidełko zapewnia odpowiednią, zdrową pozycję dla dziecka, dzięki czemu kręgosłup oraz nóżki dziecka są bezpieczne.

Funkcjonalność nosidełka Zaffiro – SMART 2.0

Nosidełko Zaffiro-SMART 2.0 jest niezwykle funkcjonalne. Pasy i zapięcia są nie tylko proste w obsłudze, ale przede wszystkim wytrzymałe. Co ważne – dzięki systemowi zabezpieczeń, małe dziecko nie będzie mogło ich rozpiąć.

Nosidełko Zaffiro-SMART 2.0-Grey Leaves jest łatwe w czyszczeniu. Składa się w 100 procentach z wysokiej jakości bawełny, co przedkłada się na możliwość prania w pralce i to w dość wysokiej temperaturze wody.