Nosidełko Tula różne wzory i kolory

Nosidełko Tula idealne wzory i kolory

Szukasz odpowiedniego  nosidełka dla swojego dziecka? Pragniesz aby było  mu wygodnie i miękko? Nosidełko Tula jest  Idealnym produktem właśnie dla Ciebie! Znajdziesz ogromny wybór Nosidełek Tula. Nosidełko  jest dostępne w trzech rodzajach : Tula Baby, Tula Toddler oraz Free to Grow co pozwala na idealne dopasowanie do Twoich potrzeb. Nosidełko Tula Baby może być używane do noszenia dzieci o wadze 7-20 kilo.

Nosidła dla każdego

Idealnym rozwiązaniem dla niemowląt jest użycie Wkładki dla Niemowlaka Tula  umożliwia ona noszenie dziecka, które waży zaledwie 3 kilogramy.   Nosidełko Tula Toddler jest przystosowane do noszenia dzieci o wadze 11-27 kilo. Jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do +4 lat. Nosidełko Tula Free to Grow to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną zakupić produkt uniwersalny, wagę dziecka w tym rodzaju nosidełka szacuje się na 3,2- 20,4 kilogramów. Dodatkowo każdy z wymienionych rodzajów jest dostępny w unikatowym i wyjątkowym kolorze i wzorze.

Moc wzorów i kolorów – Nosidełko Tula

Nosidełka  dopasowane są  dla dziewczynek czy chłopców ale również są modele uniwersalne takie jak nosidełka Tula- Agate wykonane z tkaniny bawełnianej w kolorze ciemnoszarym. Dodatkowo posiada geometryczny nadruk w stonowanych kolorach pasujący zarówno do stylizacji damskiej jak i męskiej. Nosidełko Tula- Adler bazuje na czarnym materiale pokrytym białym wzorem drzew. Biel i czerń to klasyczne połączenie, które idealnie dopasuje się do reszty gamy kolorów. Nosidełko Tula-Blossom jest wykonane z granatowego materiału pokrytego białymi kropkami ozdobionymi rozkwitającymi kwiatami komponującymi się z kobiecymi stylizacjami. Nosidełko Tula – Bruce stanowi połączenie chłopięcych morskich wzorów z geometrycznymi trójkątami.Nosidełko Tula – Cacti bazuje na ciemnoszarym tle wypełnionym różnymi formami kaktusów w odcieniu zieleni co stanowi hit sezonu. Nosidełko Tula – Celebrate łączy w sobie dwa najbardziej pożądane kolory biel i czerń- odpowiednie zarówno dla taty jak i mamy. Nosidełko- Tula- Coast Blue Peaks posiada panel z siateczką znajdującą się na pleckach dziecka, która dodatkowo chłodzi i filtruje powietrze.Jest pokryte niebieskimi geometrycznymi kształtami. Nosidełko Tula Foxgloves jest połączeniem odcienia granatu z kwiecistym wzorem idealnie rozwiązanie dla mam. Bogata gama kolorów nosidełek sprawi, że każdy rodzic znajdzie coś wyjątkowego  dla siebie i swojego maluszka.