Nosidełko Tula czy Lenny Lamb?

Ekologiczne nosidełka dla dzieci

Każdy przyszły rodzic staje przed wyborem dotyczącym kupna nosidełka dla swojego dziecka. Najważniejszym aspektem w tym przypadku jest bezpieczeństwo, wygoda oraz cena danego nosidła. Jednym z możliwych rozwiązań w tym przypadku jest kupno nosidełko Tula lub Lenny Lamb.

Zalety posiadania – Nosidełko Tula i Lenny Lamb

Nosidełka te posiadają certyfikat Oko-Tex Standard 100 co zapewnia pewność najwyższej jakości. Nieodłącznym elementem wychowania jest dbanie o prawidłowy rozwój fizyczny jak i emocjonalny dziecka. Nosidełko Tula  jest dostępne w trzech rodzajach : Tula Baby, Tula Toddler oraz Free to Grow co pozwala na idealne dopasowanie do Twoich potrzeb. Produkty firmy Lenny Lamb są dostępne w następujących wariantach:  Lenny Lamb Baby, Toddler, Onbuhimo, LennyUp, Wrap-Tai. Dostępny jest  również podział na moje  pierwsze nosidło Lenny Lamb oraz moje drugie nosidło Lenny Lamb co znacznie poszerza gamę produktów . Dzięki tym produktom będziesz w stanie kontrolować prawidłową postawę a kręgosłup dziecka będzie ułożony w odpowiedniej pozycji. Dodatkowo dziecko w nosidełku jest w ciągłym kontakcie z rodzicem co daje mu poczucie bezpieczeństwa. Nosidełko Tula a także Lenny Lamb można nosić zarówno z przodu na klatce piersiowej jak i z tyłu na plecach co zapewnia dodatkowy komfort dla rodzica.

Dla każdego rodzica

Nosidełka posiadają  ogromny wybór kolorów i wzorów, każdy  znajdzie coś dla siebie. Unikatowe fason jak i odpowiedni wygląd daje możliwość codziennej zmiany kompozycji i outfit-u. Każde nosidełko jest wyposażone w odpinany regulowany kapturek, który chroni dziecko podczas nieodpowiednich warunków pogodowych. Z dwóch stron nosidełka znajdują się klamry z bezpiecznym zapięciem chroniącym Twoje dziecko. Taśmy oraz pasy można regulować na dowolną długość co daje możliwość odpowiedniego dopasowania. Pojemna kieszeń pozwala Twojemu dziecku czuć się przyjemnie i wygodnie podczas noszenia. Otwory wokół nóżek dziecka są podwójnie wypełnione co wpływa na jego komfort. Nosidełko Tula i Lenny Lamb jest w 100% bawełniane i  szyte ręcznie. Dodatkowym atutem jest możliwość prania nosidełka w pralce co znacznie ułatwia dbanie o jego czystość. Bogata oferta nosidełek  dla dzieci i niemowląt sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.