Naturalne kosmetyki Alphanova

Alphanova to jedna z czołowych marek na rynku artykułów pielęgnacyjnych dla niemowląt produkująca wysokiej jakości preparaty – mleczka, kremy, toniki, olejki i fluidy zarówno dla dziecka, jak i przyszłej mamy. Kosmetyki Alphanova wykonane wyłącznie ze składników naturalnych o szerokim zakresie stosowania, przy czym wybór konkretnych substancji leczniczych lub pielęgnujących zależy od przeznaczenia danego preparatu. Wyciąg z lilii, olej ze słodkich organicznych migdałów, wąkrotka azjatycka, alantolina, naturalny wyciąg z nagietka, rumianek czy naturalna bawełna to wybrane składniki, z których wykonane są naturalne kosmetyki Alphanova.

Kosmetyki naturalne Alphanova – codzienna ochrona i pielęgnacja

Jednym z podstawowych preparatów pielęgnacyjnych niezbędnych w niemowlęcej wyprawce jest dobry krem przeciw odparzeniom, który skutecznie ochroni wrażliwą skórę malucha przed zaczerwieniami i odparzeniami, na jakie narażona jest skóra dziecka w pieluszce. Preparat mający styczność z delikatna skóra dziecka powinien spełniać wysokie normy bezpieczeństwa i ochrony, dlatego idealnym wyborem w tym wypadku jest Krem Leczniczy Przeciw Odparzeniom Alphanova Bebe. Zawarta w nim alantolina, wyciąg z lilii oraz olej ze słodkich migdałów z dodatkiem tlenku cynku skutecznie chronią skórę dziecka i leczą ewentualne odparzenia już od pierwszych dni życia dziecka.

 

Skuteczna pielęgnacja dziecka to przede wszystkim codzienna kąpiel oraz nawilżenie ciała malucha po kąpieli. Kosmetyki Alphanova do kąpieli to hypoalergiczny Żel Do Mycia Ciała i Włosów – Alphanova Bebe Dermo zawierający ekstrakty z lilii, nagietka i rumianku oraz pielęgnującą ciało glicerynę oraz preparaty organiczne – Organiczny Płyn do Kąpieli dla Dzieci 3 w 1 z miodem, lawendą, lipą i rumiankiem, Organiczne Mleczko z Migdałami do Mycia Niemowląt i Organiczna Oliwka do Mycia i Kąpieli zawierająca czystą oliwę z oliwki europejskiej.

 

Kosmetyki Aphanova dla wymagającej, atopowej skóry

Naturalne kosmetyki Alphanova pielęgnujące ciało dziecka po kąpieli to Nawilżający Fluid do Twarzy i Ciała Do Skóry Przesuszonej, który dzięki olejowi ze słodkich migdałów, glicerynie i dodatku masła shea doskonale natłuszcza skórę malucha. Specjalne pielęgnacyjne kosmetyki Alphanova przeznaczone do bardzo wymagającej skóry atopowej to Mleczko Nawilżające do Skóry Atopowej z dodatkiem naturalnej bawełny i rumianku, Krem Nawilżający do Twarzy do Skóry Atopowej, który dzięki dodatkowi gliceryny i masła shea pielęgnuje mocno przesuszoną i szorstką skórę atopową dziecka.

 

Alphanova dla przyszłych mam

Marka Alphanova produkuje również doskonałe kosmetyki dla kobiet ciężarnych, które przeciwdziałają i leczą rozstępy w początkowym stadium powstawania zmian oraz pielęgnują w bezpieczny sposób ciało przyszłej mamy. Wykonane z naturalnych olejów baobabu, róży piżmowej czy orzeszków Macadamia, dostępne w ofercie Alphanova kremy oraz mleczka na rozstępy wspomagają uelastycznienie skóry, nawilżają ją i wygładzają w bezpieczny sposób wspomagając jej regenerację w okresie ciąży.

Naturalne kosmetyki Alphanova to doskonała i bezpieczna alternatywa dla produkowanych chemicznie preparatów odpowiadająca na potrzeby świadomych ich dobroczynnego działania kobiet oraz ich dzieci.

Przeczytaj: Pieluchy do pływania – opienie i ceny. Komplet informacji dla rodzica.