Pieluchy do pływania – opinie i cena

Pieluchy do pływania to jeden z podstawowych produktów letniej higieny dziecięcej, a także podczas każdej wyprawy na kryty basen. Znaczna część basenów i kąpielisk obligatoryjnie wymaga pieluch kąpielowych dla dzieci poniżej drugiego lub trzeciego roku życia. Znaczna część rodziców decyduje się na zakup tego typu pieluch również w okresach letniego wypoczynku na wodą mając na względzie zarówno komfort, jak i zabezpieczenie higieniczne malucha.

Pieluszki do pływania cieszą się od pewnego czasu sporym powodzeniem, przy czym ich jakość w dużej mierze zależy od materiałów, z których są wykonane. Produkowane przemysłowo pieluchy są zwykle przemakalne, ich działanie ochronne jest zatem pozorne. Ponadto są wykonane z materiałów o dosyć niskiej jakości, co ma zasadnicze znaczenie dla zmniejszonego komfortu dziecka używającego tych pieluch. Tego typu pieluchy do pływania opinie mają różne, niekoniecznie pozytywne, zwłaszcza wśród osób często spędzających czas z dzieckiem na różnego rodzaju kąpieliskach.

Nowoczesne pieluchy do pływania

Alternatywą dla przemakalnych pieluch są wykonane ze specjalnych laminatów, dzięki którym ich działanie ochronne jest dodatkowo wzmocnione. Trzywarstwowe, chłonne pieluchy do pływania opinie mają doskonałe wśród rodziców dzieci często korzystającego z wypoczynku nad wodą. Na zewnątrz pieluchy do pływania wykonane są zwykle z odpornego na zabrudzenia materiału, natomiast wewnątrz, oddzielony od zewnętrznej części nieprzemakalną, wodoodporną membraną, znajduje się szybko odprowadzający wilgoć polar. Specjalna budowa pieluszki sprawia, że dziecko czuje się komfortowo i wygodnie, natomiast rodzice mogą cieszyć się wypoczynkiem ze świadomością, że dziecko – i jego otoczenie – jest doskonale zabezpieczone.

Trzywarstwowe pieluszki Pop – In Swim

Pieluszki do pływania oferowane przez wiodących na rynku producentów nowoczesnych, ekologicznych pieluch jedno i wielorazowych są – podobnie jak pozostałe wysokogatunkowe artykuły higieny niemowlęcej – wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jednym ciekawszych rodzajów tego typu artykułów są trzywarstwowe pieluchy do pływania typu Pop – In Swim firmy Close Parent. Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalny, dopasowany materiał przy nogawkach oraz w pasie, które nie krępują ruchów dziecka i pozwalają na swobodną zabawę w wodzie. Specjalny projekt i konstrukcja sprawia, że coraz chętniej kupowane są te właśnie pieluchy do pływania, cena ich bowiem jest bardzo atrakcyjna w stosunku do wysokiej jakości wykonania.

Pieluszki do pływania – Bogata kolorystyka i wzornictwo

Dodatkowym atutem wysokogatunkowych pieluch do pływania jest bogata kolorystyka oraz motywy ozdobne, dzięki którym pieluszka przypomina kąpielówki o interesującym kroju i kolorze. Pieluszki do pływania dostępne są w rozmaitej palecie barw, dostosowanej do płci, a nawet wieku malucha. Motywy ozdobne to laleczki – matrioszki, hipopotamy, żółwie, sowy czy lwie głowy. Kolorystyka utrzymana jest w mocnych, zdecydowanych barwach, jak żółty, różowy, niebieski czy zielony. Atrakcyjne wzornictwo w połączeniu z systemem zabezpieczającym są powodem dla którego szczególnie chętnie kupowane są trzywarstwowe pieluchy do pływania, cena ich bowiem jest gwarancją wysokiej jakości, a pieluchy najlepszą inwestycją w komfort i wygodę dziecka.

Sprawdź informacje o pieluszkach wielorazowych dowiedz się jakie są opinie i cena.