Pieluchy ONE Grovia

Zwiększona świadomość rodziców, przekładająca się na większe wymagania co do jakości i funkcjonalności ekologicznych pieluch wielorazowych, staje się wyzwaniem dla producentów. Pieluchy ONE Grovia będące nowością na rynku pieluch ekologicznych, są odpowiedzią na oczekiwania eko-rodziców, która doskonale sprawdzi się w trakcie podróży samochodem, długich spacerów, czy też nocy.

Pieluchy ONE Grovia – wkłady chłonne

Grovia wyszła na przeciw oczekiwaniom rodziców udoskonalając funkcjonalność pieluszek ONE, poprzez zwiększenie ich chłonności. Przedmiotowy efekt został osiągnięty w wyniku zastosowania specjalnych wkładów chłonnych. Do ich stworzenia wykorzystano unikalny rodzaj bawełny oraz dodatkowy wkład z mikrofibry, co znacząco zwiększyło właściwości chłonne pieluszek Grovia O.N.E.

Innym czynnikiem, który wpływa na niezwykłą funkcjonalność pieluch O.N.E jest specjalnie zaprojektowany kształt wkładów chłonnych, gwarantujących niezwykły komfort, maksymalne uczucie suchości i ochronę dla skóry dziecka.

Wszystko to sprawia, iż zastosowanie pieluch Grovia ONE w trakcie jazdy samochodem, sprawi, iż podróż nie będzie uciążliwa dla twojej pociechy, a ty będziesz mogła skoncentrować się wyłącznie na prowadzeniu samochodu, mając pewność, iż dziecku zapewniony jest maksymalny poziom komfort i bezpieczeństwa.

System regulacji – pieluszki Grovia ONE

Wybierając pieluchy ONE Grovia, podejmujesz decyzję, która jest dobra dla twojego domowego budżetu. Pieluchy O.N.E za sprawą unikalnego systemu zapięć Outlast – pozwalającego na swobodną regulację rozmiaru pieluchy – mogą być wykorzystywane w trakcie całego okresu pieluchowania.

Grovia oferuje do wyboru pieluchy ONE na napy oraz na rzepy. Dodatkowo, nie musisz martwić się zużyciem rzepów, bowiem w każdej chwili możesz je wymienić. Wszystko to sprawia, iż pieluchy Grovia O.N.E są doskonałym wyborem dla dla dzieci o wadze od około 4,5 kilograma do nawet 16 kilogramów.

Pieluchy ONE Grovia – różnorodność wzorów i barw

Warstwa zewnętrzna pieluszek O.N.E. została wykonana w 100% z biodegrowalnego poliestru TPU, zapewniając niezwykły komfort użytkowania. Informacją, która z pewnością ucieszy mamy zwracające dużą uwagę na estetykę jest mnogość zastosowanych wzorów i kolorystyk skierowanych zarówno do dziewczynek, jak i chłopców.