Pieluchy Pop-in Close Parent

Pieluchy Pop-in Close Parent to najwyższej jakości ekologiczne produkty higieniczne dla dzieci! Sama firma Close Parent wyróżnia się tym, iż dba o to, by wszystkie ich produkty powstawały tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów. Przywiązują również sporą wagę do tego, by rodzice decydujący się na pieluchy Pop-in Close Parent, przy jednym zakupie zapewnili swojemu dziecku wyprawkę na cały okres pieluszkowania. Jest to możliwe dzięki ich specjalnemu modelowi One Size.

Pieluchy Pop-in Close Parent na pełny okres pieluchowania

Tak, to prawda. Wcale się nie przesłyszeliście. Dzięki unikalnej formie One Size, pieluszki Pop-in Close Parent będą towarzyszyły Twojemu dziecku dopóty, dopóki będzie potrzebowało pieluszek. Zapewne nasuwa Ci się pytanie, jak to możliwe? Otóż nic prostszego! Pieluchy Pop-in posiadają specjalne napy, dzięki którym można dostosowywać wysokość pieluszki. Dodatkowym atutem są wytrzymałe rzepy, dzięki którym możemy bez większych problemów dostosowywać pieluszkę do szerokości maleństwa.

Ekologiczne aspekty pieluch Pop in

Pomijając tak innowacyjny pomysł producenta, by pieluchy Pop in Close Parent nadawały się na cały okres pieluchowania, warto zauważyć ich zarówno ekologiczną, jak i higieniczną stronę. Co w tym takiego nadzwyczajnego? Przede wszystkim to, że dzięki wysokiej jakości materiałom, które są wysokodegradalne, Twoje maleństwo poczuje się w nich tak, jakbyś to Ty je tulił. Pupa dziecka otrzymuje to czego potrzebuje – delikatnego otulenia oraz zabezpieczenia przed wyciekami na zewnątrz.

Budowa pieluszek Pop-in Close Parent

Materiały z których są wykonane pieluszki Pop-in Close Parent, sprawiają, iż model ten jest bardzo chłonny, jak i w pełni bezpieczny dla skóry Twojej pociechy. Warto podkreślić, iż nadają się również dla dzieci z alergiami, czy uczuleniami. Z pieluchami Pop-in możemy zapomnieć o zaczerwienieniach, odparzeniach, czy innych niekomfortowych dla Twojego maleństwa sytuacjach.

Pieluchy Popin Close Parent posiadają wodoodporny otulacz, który zbudowany został z powlekanego poliestru TPU – dzięki czemu automatycznie zwiększona jest jego izolacyjna funkcja. Warto również wspomnieć, iż pieluszki Pop-in idealnie dopasowują się do kształtów Twojej pociechy. Dzięki temu nic się z nich nie wydostanie na zewnątrz. Dodatkowy klin dookoła nóżek dziecka, jak i miękka gumeczka w tylnej części pieluszki tylko zapewniają dodatkową skuteczność!

Pieluchy Pop-in Close Parent – komfortowe stosowanie

Pieluszki Pop-in Close Parent w pełni zdadzą egzamin w okresie pieluchowania nie tylko wśród eko-rodziców. Pieluchy te będą również istotnym elementem dla rodziców, którzy ponad wszystko cenią sobie wygodę oraz zdrowie swojej małej pociechy. Z pieluchami firmy Close Parent zaoszczędzisz i zadbasz o ekologiczność!