Nosidełko Tula Navigator

Przewożenie czy przenoszenie dziecka wymaga zapewnienia mu bezwzględnego bezpieczeństwa. O ile z wózkiem nie zawsze można swobodnie dostać się w każde miejsce, o tyle dzięki takiemu udogodnieniu, jakim jest nosidełko, można mieć zagwarantowany absolutny komfort poruszania się we wszystkich miejscach oraz sytuacjach.

Nosidło Tula Navigator – cechy i zalety

Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pragną zachować bliski kontakt z dzieckiem, jest nosidełko Navigator Tula, przeznaczone do noszenia maluchów o wadze od 7 do 20 kilogramów. Ze specjalną wkładką, nosidełko może być używane dla niemowląt, które ważą już 3,5 kg. Nosidełko Tula Navigator zostało wykonane z miękkiego materiału, co ma ogromne znaczenie dla dziecka, ponieważ świetnie dopasowuje się do jego sylwetki, a w konsekwencji pozwala na ułożenie ciała, które zapewnia mu maksymalną wygodę.

Nosidło Tula Navigator charakteryzuje się doskonale wyprofilowanym siedziskiem, które jest na tyle szerokie, żeby maluch mógł – nawet przez dłuższy czas – przebywać w nosidełku Navigator Tula. Niekwestionowaną zaletą nosidełka Tula Navigator jest zapewnienie dziecku wygodnej pozycji, a co więcej, układu nóżek i bioder w naturalnej pozycji żabki, co z jednej strony zapewnia prawidłowy rozwój pociechy, z drugiej natomiast gwarantuje całkowite dopasowanie.

Nosidełko Navigator Tula – bliskość, bezpieczeństwo

Nosidełko Tula Navigator, niezależnie od tego, czy dziecko jest noszone przez mamę czy przez tatę, pozwala na utrzymywanie bezpośredniego kontaktu, a co za tym idzie, pociecha w każdej chwili ma zagwarantowane poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu, że nie traci bliskiego kontaktu z jednym z rodziców, ma zapewnioną bliskość, ciepło i emocjonalną więź, ponieważ mama lub tata mogą w każdej chwili rozmawiać z nim i obserwować jego zachowanie.

Nie zapominajmy też o pięknym wzorze jakim charakteryzuje się nosidełko Tula Navigator. Jest to nosidełko dla prawdziwych fanów podróży, przedstawia samoloty przemierzające mapę nieba. Kanwas w kolorze granatowym dodaje jeszcze więcej uroku.

Nosidełko Navigator Tula –  certyfikaty, wyposażenie

Nosidełko Tula Navigator jest wyrobem najwyższej jakości, który został wyprodukowany zgodnie z normą bezpieczeństwa i posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100. Jest to jednoznaczne z tym, że wykorzystane do uszycia nosidła Tula Navigator materiały są najwyższej klasy i są bardzo wytrzymałe a przede wszystkim bezpieczne dla mamy i dziecka.

Wyposażenie nosidełka Tula Navigator to miękkie, bezpieczne szelki, szeroka kieszeń w pasie biodrowym oraz bardzo praktyczny, odpinany kapturek. Do każdego egzemplarza jest dołączona instrukcja obsługi.