Nosidełko Tula Folk Art

Nosidła do noszenia dzieci od wielu lat stanowią doskonałą alternatywę dla ciężkich wózków. Pozwalają na bezpośredni kontakt mamy lub taty z maleństwem, a jednocześnie gwarantują pełne bezpieczeństwo i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dziecko, podróżujące w nosidle przyjmuje pozycję anatomiczną, co umożliwia prawidłowy rozwój.

Rozwiązaniem, cieszącym się w ostatnich czasach największą popularnością wśród rodziców, jest nosidło Tula Folk Art. Ludowe motywy łowickie stanowią o artystycznym smaku nosidełek, lecz ich zalety wynikają z idealnie przemyślanej konstrukcji. Nosidełko Folk Art dostępne jest w wersji Baby oraz Toddler.

Konstrukcja nosidełka Folk Art

Nosidełko Tula Folk Art posiada szerokie siedzisko. Dzięki specjalnej konstrukcji umożliwia noszenie dziecka z przodu i z tyłu w zależności od wagi dziecka. Sprawia to, że nóżki dziecka zachowują pozycję „na żabkę”, zapewniającą fizjologiczny i zdrowy rozwój bioderek.

Projektując nosidełko, nie zapomniano o zdrowiu i wygodzie rodziców. Ergonomiczny pas biodrowy i szerokie pasy naramienne dbają o równomierny rozkład obciążeń. Taki układ odciąża kręgosłup rodzica i efekcie pozwala na noszenie dziecka przez dłuższy czas, niż w wypadku innych modeli.

Dla małych i całkiem malutkich

Wygodna konstrukcja pozwala na noszenie dziecka tak z przodu, jak i z tyłu. Choć standardowo nosidełko przystosowano do bezpiecznego noszenia dzieci o wadze od 11 do 28kg, to pomyślano również o mniejszych maluchach. Specjalna wkładka, którą można dokupić do Nosidełka Tula Folk Art Baby umożliwia przenoszenie maluszka, które waży przynajmniej 3,5 kg. Nosidełko nie jest odpowiednie dla dzieci poniżej tej wagi.

Nosidełko Folk Art Tula wykonywane jest ręcznie z wysokiej jakości bawełny. Posiada specjalny, odpinany kapturek, który wspiera główkę śpiącego dziecka.
Uzupełnieniem wysokiej funkcjonalności jest pojemna kieszeń, dzięki której można przechowywać niezbędne na spacerze rzeczy.

Potwierdzeniem wysokiej jakości zastosowanych materiałów jest certyfikat Öko-Tex Standard 100, nadany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych. Gwarantuje on, że zastosowana bawełna nie zawiera takich związków jak pestycydy, formaldehydy lub metale ciężkie, czynników rakotwórczych lub alergizujących.

Inne modele nosidełek Tula znajdziecie w sklepie Amedu pod adresem: https://amedu.pl/transport/nosidelka-dla-dzieci/tula