Nosidełko Tula Archer

Nowoczesny design, który łączy w sobie wszystkim dobrze znaną szarość, z bielą charakterystycznych strzałek i musztardowym wykończeniem otworów na nóżki… Tak, to nosidełko Taula Archer, tak popularne zarówno wśród świeżo upieczonych, jak też tych bardziej doświadczonych rodziców.

Nosidełko Tula Archer kupisz w sklepie Amedu w atrakcyjnej cenie: https://amedu.pl/nosidelko-tula-archer-baby

Cechy nosidełka Tula Archer

Wysokiej jakości klamry Duraflex – dzięki nim, możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie w naszym nosidełku w pełni bezpieczne. Doskonałej jakości materiał w połączeniu z wysokiej klasy mocowaniami sprawia, że nosidełko nadaje się zarówno dla mniejszych, jak i dla znacznie większych dzieci.

Kapturek – doskonale chroni główkę dziecka przed nadmiernym przechyleniem. Idealnie sprawdza się jako skuteczna ochrona przed wiatrem i słońcem. W modelu Archer kapturek jest w kolorze żółtym i doskonale synchronizuje się z wykończeniem otworów na nóżki dziecka.
Dodatkowe wypełnienie – warstwa pianki znajdująca się wokół otworów na nóżki dziecka sprawi, że delikatna, dziecięca skóra będzie zabezpieczona przed przetarciami i odparzeniami.

Znajdująca się na pasie biodrowym nosidełka Tula Archer duża, podręczna kieszeń doskonale nada się do przechowywania różnych ważnych dla naszego dziecka artykułów, takich jak smoczki, butelki czy mniejsze zabawki.

Wygoda i komfort Nosidełka Tula Archer

Wygodne i miękkie szelki – dzięki odpowiedniemu wykończeniu szelek, nie będą one uwierać zarówno samego dziecka, jak i jego rodzica. Zwłaszcza, jeśli przenoszone dziecko będzie już nieco cięższe. Nosidełko Tula Archer jest również dostępne w dwóch rozmiarach: Baby i Toddler. Dzięki temu w nosidełku można nosić dziecko od 7 do 22 kg, z dodatkową wkładką w nosidełku Baby można również nosić dziecko o wadze 3,5 kg.

Dlaczego warto mieć to nosidełko?

Nosidełko Tula Archer to produkt poręczny i ergonomiczny. Wielu rodziców doceniło jego funkcjonalność a zwłaszcza – możliwość noszenia zarówno z przodu jak i z tyłu. Nosidełko uwalnia ręce, dzięki czemu przenoszenie nawet dużego dziecka nie będzie zmniejszało naszych ruchów.

To co wyróżnia nosidło Tula Archer od innych, podobnych nosidełek to z pewnością cena. Nie ma co ukrywać – produkt ten należy do tych „z wyższej półki”. Mimo to, jego cena jest i tak bardzo niska, jak na tak wysoką jakość.

Od teraz piesze wycieczki z Waszym dzieckiem nie muszą być męczące. Wręcz przeciwnie – wystarczy zakupić prezentowane przez nas nosidełko, by stały się one prawdziwą przyjemnością.