Nosidło Tula Discover – stworzone dla małych odkrywców

Małe dziecko potrafi wywrócić życie do góry nogami. Wprowadzenie w nim ładu jest niezwykle trudne, warto jednak poszukiwać rozwiązań, które nie tylko ułatwią opiekę, ale sprawią, że bycie rodzicem stanie się radosne i satysfakcjonujące.

Jednym z dobrych i sprawdzonych przez wielu rodziców rozwiązań jest korzystanie z nosidełka dla dziecka. Pozwala ono opiekunowi zachować dużą swobodę poruszania się czy wykonywania różnych prac bez utraty kontaktu z małym człowiekiem. Opieka nad dzieckiem nie musi kolidować ani z codziennymi obowiązkami, ani z aktywnym wypoczynkiem.

Wysoko cenione wśród rodziców są nosidła Tula. W ofercie producenta dostępne są nosidełka nawet dla noworodków. Należą one do serii Free-to-Grow, przygotowanej z myślą o dzieciach ważących od 3,2 kg do 20,4 kg. Do serii tej należy nosidło Tula Free-to-Grow Discover.

Nosidełko FTG Tula Discover – bezpieczne rozwiązanie dla dziecka i rodzica

Nosidełko Tula Discover oferuje szereg świetnych i bezpiecznych rozwiązań dla dziecka, jak i dla opiekuna. Po pierwsze, pozwala ono na noszenie malucha zarówno z przodu, na brzuchu, jak na plecach. Ponadto szerokość i wysokość głównego panela umożliwia ustawienie, w którym dziecko przyjmuje zdrową pozycję żabki. Jest to naturalna pozycja dla niemowlaka – nóżki są w niej lekko podkurczone, co zapewnia odpowiednie ułożenie stawów biodrowych i właściwe obciążenie kręgosłupa.

Sposób wykonania i materiał nosidła Discover Tula

Nosidełko Discover jest wykonane z lekkiej, oddychającej i bezpiecznej bawełny. Posiada ona certyfikat OEKO-Tex® Standard 100, co oznacza, iż materiał jest wolny od takich szkodliwych substancji, jak np. pestycydy, metale ciężkie, formaldehyd, chlorofenole czy alergizujące barwniki. Ustalono, iż tego typu substancje negatywnie wpływają na zdrowie ludzi.

Nosidełko Tula Discover cenione jest za ogromny komfort, jaki zapewnia opiekunowi nawet podczas długiego noszenia dziecka. Szeroki pas biodrowy i miękkie ramiączka pozwalają na dobre rozłożenie ciężaru. Waga samego nosidełka jest przy tym niewielka i wynosi niecały kilogram. Nosidełko Discover jest również bardzo łatwe do samodzielnego i szybkiego założenia.

Nosidełko Free-to-Grow Tula Discover wykonane jest z praktycznego czarnego materiału ze wzorem szarych gwiazd. Inspirowane jest, jak piszą producenci, zachwytem malucha nad odkrywaniem nowych rzeczy.
Zachwyt towarzyszący nowym doświadczeniom nie jest zarezerwowany tylko dla najmłodszych – również rodzice mogą go doświadczać dzięki nosidełku Tula Discover.