Rodzaje pieluch

Pieluchy hybrydowe

Pieluchy Hybrydowe - Pieluszki Hybrid Grovia

W świecie ekologicznego pieluchowania wiele się dzieje. Stale powstają nowe rodzaje pieluszek, które świetnie wpasowują się w gusta rodziców. Jednym z modeli, które zbierają duże pochwały są pieluchy hybrydowe. To oczywiście za sprawą swojej uniwersalności i funkcjonalności, dzięki którym są idealne zarówno dla maluszków, jak i większych dzieci.

Pieluchy hybrydowe – budowa i funkcjonalność

Pieluchy hybrydowe to pieluszki typu Snap in One (“Zapnij w jedno”). Są połączeniem klasycznej pieluchy (wersji z otulaczem) z pieluchą typu kieszonka. Producenci zadbali o to, by przewijanie było łatwe i przyjemne. Wymienne wkłady chłonne to sposób na oszczędność. Wymieniasz zabrudzony wkład, zaś otulacz pozostaje na swoim miejscu.

Pieluszki hybrydowe produkowane są z selekcjonowanych naturalnych materiałów – wysoko biodegradowalnych. Co za tym idzie jest to ekologia w parze ze zdrowiem. W przypadku takich materiałów nie musimy obawiać się odparzeniami, czy szkodliwym wpływem dla skóry dziecka, co często ma miejsce w przypadku znanych i coraz rzadziej stosowanych pampersów.

Otulacze do pieluch hybrydowych

Pieluchy hybrydowe zaopatrzone zostały w otulacz typu One Size, czyli model ceniony za łatwą regulację, a co za tym idzie możliwość dopasowywania do rozmiarów dziecka. Osobny wkład chłonny wpinany jest do pieluszki przy pomocy mocnych i odpornych na pęknięcia napów, które z pewnością posłużą przez długi czas.

Otulacze do pieluszek hybrydowych powstają z trwałego materiału odpornego na wielokrotne pranie i suszenie. Zdobione są różnorakimi pięknymi wzorkami i barwami w sam raz nadającymi się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. W ofercie pieluch Grovia Hybrid znajdziesz piękne modele z samolocikami, autkami, czy kwiatkami. Dla osób ceniących jednokolorowe produkty przygotowane zostały pieluszki w intensywnych barwach, które są piękną ozdobą.

Pieluchy hybrydowe – wkłady chłonne

Wkłady chłonne do pieluszek hybrydowych dostępne są w kilku wersjach, co pozwala ekologicznym rodzicom na dowolny wybór odpowiednio dopasowany do potrzeb ich dzieci. Firma Grovia przygotowała wkłady do pieluch z bawełny organicznej, mikrofibry, a także coraz popularniejszego włókna bambusowego. Wszystkie z nich są bezpiecznymi dla zdrowia naturalnymi materiałami.

Wkłady do pieluch hybrydowych zachwycają nie tylko swoją chłonnością, ale i delikatnością dla skóry dziecka, co za tym idzie Twoja pociecha będzie czuła się w pełni komfortowo. Uczucie suchości  będzie towarzyszyło dziecku przez długi czas. Biodegradowalne wkłady chłonne są idealną alternatywą dla szkodliwych i często perfumowanych pampersów. Co więcej tworzone są z użyciem lateksu szkodliwym dla skóry dziecka.

Pieluszki hybrydowe zdobywają wiele pozytywnych opinii dzięki swojej funkcjonalności. Model z wymiennym wkładem chłonnym jest dla rodziców wybawieniem. W trakcie podróży możemy zabrać ze sobą jedynie wkłady, zaś otulacz pozostawiamy ten sam. Różnorodność dostępnych wzorów daje mi pewność, że znajdziesz coś idealnego dla Twojego dziecka!