Pieluchy All in One Grovia

Pieluchy All in One Grovia wyróżniły się na rynku ekologicznych pieluch wielorazowych tym, że są kompletnymi pieluszkami, które od razu możemy założyć na pupę dziecka. Te wysokiej jakości pieluchy składają się z otulacza połączonego z wkładem chłonnym. Całość zbudowana jest w odpowiedni sposób po to by zabezpieczała przed przemoczeniem i wyciekaniem.

Otulacz w nich zawarty, jest uszyty z nieprzemakalnego materiału, który w pełni gwarantuje, iż zawartość pieluszki pozostanie na swoim miejscu. Pieluszki AIO Grovia są wyposażone we wkład chłonny, co sprawia, że nie musimy do naszego kompletu dokupować dodatkowego materiału chłonnego.

Pieluchy AIO Grovia – wysokiej jakości biodegradowalne materiały

Pieluszki All In One Grovia zostały stworzone z materiałów wysokiej jakości z myślą o zdrowiu i wygodzie Twojego maleństwa. Otulacz przez swą miękkość i dostosowywanie się do delikatnej skóry dziecka jest wręcz idealnie przeznaczony dla noworodków. W przypadku otulaczy dla starszych dzieci, ich zewnętrzna warstwa jest wykonana z biodegradowalnego poliestru TPU, który zdobią wszelakie wzory jak i różnego rodzaju kolory. Wkład wewnętrzny wypełnia wspominana wcześniej delikatna, a zarazem super chłonna bawełna. Trzeba pamiętać, iż te praktyczne pieluchy są w pełni ekologiczne, dzięki czemu ich zastosowanie może przyczynić się do rozwijania jak i pogłębiania świadomości eko dzieci, jak i w szczególności rodziców.

Naturalne materiały sprawiają, że pieluchy All in One Grovia są przewiewne. Co za tym idzie, nie musimy martwić się odparzeniami, czy zaczerwienieniem skóry – nawet przy skórze wrażliwej. Model ten jest świetną alternatywą dla znanych pampersów, których stosowanie jest uciążliwe w przypadku dzieci z alergiami skórnymi, czy cierpiącymi na atopowe zapalenie skóry. Nie ma mowy o ocieraniu – delikatny materiał sprawia, że dziecko czuje się w 100%-tach komfortowo.

Design i oryginalność otulaczy

Pieluchy AIO Grovia to olbrzymia gama kolorów, dzięki czemu codzienna pielęgnacja dziecka sprawia jeszcze większą przyjemność. Kolorowy i miękki materiał w naprawdę oryginalnym wzornictwie docenią z pewnością rodzice, którzy cenią sobie design i oryginalność. Pieluchy AIO dostępne są ze wzorami odpowiednimi zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. W ofercie znajdziesz otulacze jednokolorowe, jak i zdobione wzorem z samochodzikami, czy kwiatami.

Pieluszki All in One Grovia na długi okres eksploatacji

Pieluchy All in One Grovia w wersji One Size są idealne zarówno podczas treningu nocnikowego, jak i podczas całego okresu pieluszkowania naszego maleństwa. Ich system bocznych nap, dzięki którym idealnie dostosujemy pieluchę do ciała dziecka jak i wysoka chłonność zapewnia, iż pieluchy AIO Grovia są idealne zarówno pod względem jakości jak i praktyczności. Dodatkowo posiadają idealny i modny wygląd, dzięki czemu coraz większa część rodziców sięga właśnie po ten model pieluszki firmy Grovia.

Sprawdź również pieluchy wielorazowe dla noworodków!