Otulacze do pieluch wielorazowych

Otulacze do pieluch wielorazowych cechują się dwoma podstawowymi aspektami – zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym. Jeżeli teraz nasuwa Ci się pytanie – dlaczego tak się dzieje? – już wszystko wyjaśniam!

W przypadku pieluch wielorazowych wiele osób zniechęca fakt, że trzeba je często prać. Cóż, to prawda… ale z pewnością można jednak to nieco zmienić! Jeśli wybierasz pieluchy wielorazowego użytku, pamiętaj, że warto dobrać do nich specjalne dodatki. Przykładowo, otulacze do pieluszek wielorazowych z pewnością pomogą utrzymać ubranko Twojego małego dziecka w czystości. Dzięki temu nie będziesz musiała się zamartwiać ani o ubranka, ani o łóżeczko czy wózek, gdyż wszystko zawsze będzie czyste!

Z otulaczami do pieluch wielorazowych zyskujesz jedynie satysfakcję i spokojną głowę! Otulacze są specjalne tak zaprojektowane, by zabezpieczały przed ewentualnym wydostaniem się wilgoci poza pieluszkę, co jest ich znaczącą cechą.

Budowa otulaczy do pieluch wielorazowych

Coraz częstsze wybieranie otulaczy do pieluszek wielorazowych świadczy o tym, jak bardzo są przydatne. Dzięki swojej unikalnej budowie, przypominają one zwykłe majteczki, które są po prostu nieco obszerniejsze. Jeżeli chodzi o materiały z jakich są stworzone – dwoma słowami: pełna ekologiczność. W ofercie producenta możemy zobaczyć otulacze do pieluch wielorazowych, które są wykonane zarówno z poliestru TPU, czyli materiału nieprzepuszczającego wilgoci na zewnątrz!

Ekologiczne otulacze cechują się pełnym bezpieczeństwem i ochroną przed wyciekaniem. Dodatkowo pozwalają na cyrkulację powietrza, szybką wysychają i są wodoodporne. Dzięki temu sprawdzają się idealnie dla dzieci – również dla tych, które już od wczesnych miesięcy swojego życia cierpią na alergie skóry. Te czynniki powodują, że w porównaniu do innych otulaczy do pieluch wielorazowych, te są najczęściej wybieranym produktem.

Część pieluch posiada już własne otulacze. Takim przykładem jest Pop-in Close Parent.

Rodzaje otulaczy do pieluszek wielorazowych

Otulacze do pieluszek wielorazowych cieszą się całą gamą modeli do wyboru. Możesz sama zadecydować, czy wolisz by zapięcia były tradycyjnie – na napy, czy może rzepy. Jedno jest natomiast pewne – zyskujesz w pełni ekonomiczny i ekologiczny produkt. Bowiem jeden taki otulacz, śmiało starcza na dopasowanie do kilku wkładów do pieluszek. Ponadto, dzięki stosowaniu otulaczy do pieluch, zyskujesz świetną wentylację dla delikatnej skóry swojego maleństwa, nie martwiąc się już ani chwili dłużej, o ewentualne odparzenia czy zaczerwienienia!