Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Toddler

Wózek jest niezastąpiony w codziennym życiu każdej młodej mamy, jednak nie zawsze i nie wszędzie może być używany. Dlatego warto mieć w zanadrzu również porządne nosidełko – które z pewnością niebawem stanie się dla nas wygodniejsze.

Dla kogo nosidło Tula Toddler ?

Nosidełko jest idealnym rozwiązaniem dla młodych mam, które są bardzo aktywne na co dzień, ale nie lubią rozstawać się ze swoim dzieckiem nawet na chwilę. Nosidełko Toddler Tula to najlepsza propozycja wśród nosidełek dziecięcych na rynku. Nosidła Tula Toddler są przeznaczone do noszenia dzieci o wadze od 11 do 22 kilogramów.

Zalety noszenia dziecka w nosidełku Tula Toddler

Dziecko, którego rodzice korzystają z nosidełka Tula Toddler, od początku ma poczucie bezpieczeństwa i miłości, które jest podstawą do jego prawidłowego rozwoju oraz do stworzenia silnej więzi. To idealne rozwiązanie dla rodziców dzieci, które nie chcą się rozstawać z mamą lub tatą nawet na chwilę i najbezpieczniej czują się przytulone do piersi.

Solidne zapięcia sprawiają, że dziecko jest w pełni bezpieczne a noszenie go nie przyczynia się do problemów z bólem kręgosłupa rodzica. Spacerując po mieście z dzieckiem na brzuchu lub plecach, rodzic ma wolne obie ręce, dzięki czemu nie jest ograniczony ruchowo. Nie zajmuje też dużo miejsca i jest mu dużo wygodniej przemieszczać się komunikacją miejską. Zdecydowanie, Tula Toddler to rozwiązanie idealne dla rodziców aktywnych, żyjących w dużym mieście, ale nie tylko – z dzieckiem na plecach bądź brzuchu można przecież wykonywać wiele prac, choćby w ogrodzie, zapewniając tym samym maluchowi bliskość rodziców oraz możliwość snu na świeżym powietrzu.

Bardzo istotne w nosidełkach Tula Toddler jest wykorzystywanie najwyższej jakości materiałów do ich produkcji. Dzięki temu nie ma ryzyka, że dziecko wypadnie podczas noszenia, lub że urwie się szelka od nosidełka. Nosidełka te są nie tylko mocne i wygodne, zapobiegają odparzeniom, otarciom i przeciążeniom kręgosłupa, ale również są piękne! Można kupić je w modnych, ulubionych kolorach i wzorach, jak choćby we wzory łowickie, obecnie szalenie modne. Dzięki nosidełku Tula Toddler nie trzeba rezygnować z codziennych aktywności tylko dlatego, że jest się rodzicem małego dziecka!