Majtki treningowe

Czujesz, że to już czas, by Twoje maleństwo wyrosło z pieluch wielorazowych i wskoczyło na nocnik? Jeśli tak, to za pomocą majtek treningowych z pewnością mu w tym pomożesz! Jak to wszystko działa? Już wyjaśniam!

Za pomocą tych specjalnych majtek, dziecko zaczyna odczuwać brak suchości. Jak wiemy, będzie się to wiązało dla niego ze sporym dyskomfortem. Zupełnie przy okazji, będzie dzięki temu rozwijał swoją fizjologiczną wiedzę – już od najmłodszych lat. Majteczki treningowe to zatem idealne rozwiązanie na odpieluchowanie Twojego maleństwa, które niesie ze sobą wiele dodatkowych korzyści!

Unikatowe rodzaje treningowych majtek

Obecnie na rynku mamy do czynienia z dwoma firmami majtek treningowych, które są w zależności od dziecka – przystosowane do jego potrzeb. Mowa tutaj o firmie Grovia, jak i Close Parent. Obie te firmy na celu mają jedno – uśmiech na twarzy Twojego dziecka!

Majteczki Grovia MyChoice

W przypadku majtek Grovia MyChoice, wyglądem przypominają tradycyjne pieluchy.
Co jest więc ich charakterystyczną cechą? Z pewnością to, iż dzięki dodatkowej wewnętrznej kieszonce, można użyć do nich dodatkowo różne wkłady chłonne. Przydadzą się one najpewniej, podczas początkowych chwil Twojego maleństwa z odpieluchowaniem!

Majteczki treningowe MyChoice Grovia to również, jak w przypadku pieluch – najwyższa jakość materiałów. Wszystko to wpływa na maksymalny komfort, jak i wygodę maluszka.

Majteczki Close Parent

Jeżeli chodzi o treningowe majtki Close Parent, to z pewnością cieszą się tym, iż są naprawdę szybkoschnące. Właśnie ten aspekt, jest ich główną zaletą. Dodatkowo, swoją budową przypominają zwykłe dziecięce majteczki – różnią się natomiast wnętrzem, które skrywa unikalną warstwę chłonną. W przypadku majtek Close Parent, tak samo jak w majteczkach Grovia, ich celem jest ułatwienie Twojemu dziecku nauki korzystania z nocnika.

Wysoka jakość materiałów majtek treningowych

Majtki treningowe tych znanych marek słyną tak, jak w przypadku wielorazowych pieluch – z najwyższej jakości materiałów. W zależności od tego, co potrzebuje Twoje dziecko, majteczki treningowe okażą się niezwykle pomocną opcją. Bez względu na to, czy wybierzesz szybkoschnącą mikrofibrę, czy może konopie z bawełną – wszystko to wpłynie na łatwiejszy okres odpieluchowania Twojego maleństwa. Dzięki temu, dziecko zyska świadomość, a co za tym idzie rozwinie się jego poczucie fizjologii. Z majtkami treningowymi w pełni uzyska przyczynę i skutek, który najpewniej będzie umiał samodzielnie rozpoznać. Wszystko to wpłynie na jego szybsze przejście z pieluch, do nocnika!

W tym miejscu wszystkich rodziców, którzy chcą zabierać swoje dziecko na basen, zapraszamy do przeczytania wpisu Jakie pieluchy do pływania mają opinie i ceny?